הוסף את האתר למועדפים
Make your own free website on Tripod.com

נמו הסרט


 

 
 

 ששבר את הקופות  באמריקה!

  הסיפור!        

דג ודגה שטים בהתרגשות ליד הבית החדש שלהם (קרוב למים הפתוחים) ובבית 300 ביצים עם הילדים שלהם שעומדים אוטוטו לבקוע... פתאום... בא כריש ואוכל את כולם חוץ מהאבא וביצה אחת קטנטנה... ממנה יוצא נימו.
האבא מגדל את נימו בהסטריה ולא נותן לו להתרחק או לצאת מהאזור הבטוח אפילו לרגע... בסופו של דבר צריך להתחיל ביה"ס ואבא לוקח את נימו לביה"ס.
נימו מתלהב ויוצא מהאיזור המוגן למים הפתוחים, למרות שאבא צועק לו לחזור הוא מתמרד ושוחה רחוק ואז מגיע צוללן שלוקח אותו בשקית נילון לאקווריום שלו. כשהצוללן מפליג בסירה שלו נופלת לו מסכת הצלילה וכתובה של הכתובת שלו בסידני. האבא מוצא את מסכת הצלילה וביחד עם דגה שהוא פוגש הם מפענכים את הכתובת ושטים להציל את נימו... כמובן שהם עוברים המון תלאות בדרך מרגשות ומפחידות וגם שמחות ועצובות... גם נימו בעצמו מנסה לברוח והדגים באקווריום מנסים לעזור לו... המתח נמשך עד סוף הסרט ממש.
לדעתי סרט מ-ע-ו-ל-ה מאוד מרגש ומותח וגם בתור מבוגרת נהנתי מאוד. אצל נועה (3.5) לא נרשמו סימני פחד מיוחדים. היא בהחלט הבינה את הסרט ונהנתה ממנו. כמובן שהסוף טוב והלקח מהסרט מאוד חשוב ביחוד בקיץ- לא להתרחק מההורים ולהקשיב בקולם אחרת צפויות לנו סכנות גדולות.
מאז שראינו את הסרט (שבועיים שלושה) כבר יצא לי להגיד אף פעם - זוכרת את נימו שהתרחק מאבא ומה קרה כשהוא לו הקשיב ושמע בקולו... אני יודעת שזה פולני משהו. בקיצור מאוד מומלץ.